راه اندازی فروشگاه آنلاین

سامانه های کسب و کار آنلاین دایره مانند فروشگاه ساز، توزیع و پخش عمده، کاتالوگ آنلاین و راهکارهای قابل سفارشی سازی از ابتدا تا انتها ی مسیر کسب و کار همراه شما است تا قهرمان کسب و کار آنلاین باشید.

چطور قهرمان تجارت آنلاین خود باشید؟

قوی باشید

قدرتمند کسی است که منابع و ابزار کافی و قوی در اختیار دارد. بنابراین بیایید با هم منابع و ابزار مناسب برای کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید را تحلیل و به تامین آنها بپردازیم.

متمایز باشید

به قول یه دوستی "کاپی نکنید!" دنبال نسخه ی مناسب برای خودتان باشید. اینکه همان کاری را در پیش بگیرید که دیگران هم انجام می دهند و تمایزی در کارتان نباشد موفقیتی برای شما به ارمغان نمی آورد. ما به شما راهکارهایی اختصاصی و متمایز برای رقابت و تجارت پیشنهاد می کنیم.

برنامه داشته باشید

سه چیز در راه اندازی کسب و کار موفق اهمیت زیادی دارد: طرح تجاری، مدل کسب و کار، برنامه بازاریابی و توسعه؛ لطفا قبل از اقدام آنها را تدارک ببینید .

در صورتیکه کمکی لازم دارید تیم توسعه بازار ما با شما همراه می شوند تا برای رسیدن به اهداف بلند شما در تهیه ی یک برنامه ی استراتژیک همکاری کنند.

نگاه فراگیر داشته باشید

بخشی از کسب و کار آنلاین وبسایت یا اپلیکیشن موبایل است. شبکه های اجتماعی، برنامه های پیام رسان و تبلیغات برای موتورهای جستجو و دیگر کانالهای بازاریابی را به صورت فراگیر و کانال های یکپارچه ببینید.

تیم بازاریابی آنلاین و دیجیتال دایره آماده است تا با مدیریت این رسانه ها همگام با دیگر کانالها و رسانه های فروش و بازاریابی به توسعه بازار شما کمک کند.

مشاور خوب انتخاب کنید

انتخاب شرکتی که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین کنار شما باشد مانند ازدواج کردن حساس است! پس درست انتخاب کنید. به شرکتهایی که طول عمر همکاریشان با مشتریانشان زیاد است بیشتر اعتماد کنید تا با آنان که فقط تعداد مشتریانشان زیاد است و به یک مشتری دوبار خدمات نداده اند. همکاری در زمینه راه اندازی کسب و کار آنلاین بیشتر شراکت است تا تجارت.

"دایره" را انتخاب کنید

در کلیه مواردی که گفته شد تیم دایره در کنار شماست. روی همکاری ما حساب کنید. ما می خواهیم قهرمان کسب و کار خودمان باشیم و می دانیم که این هدف و سودآوری ما در گرو همکاری بلندمدت با شما از صفر تا بینهایت کسب و کار اینترنتی است.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید تا در جلسه ای رایگان با هم در این باره گپی بزنیم.

در این لینک فروشگاه ساز دایره را بشناسید

در این لینک چک لیست راه اندازی کسب و کار آنلاین را مطالعه کنید

:آخرین پروژه های ما را مرور کنید

e-Shop فروشگاه ساز

باز هم پرسشی دارید؟

  • همه روزه از 9 صبح تا 9 شب شماره موبایل 09123487298 پاسخگوی شماست.

  • شرکت دایره از شنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا 7 بعد از ظهر دایر است 88507132.

  • ایمیل eshop@daiereh.com هم هر روز هفته در هر لحظه در دسترش شماست.

  • در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.