وبلاگ دایره

قهرمان تجارت آنلاین باشید

25 آذر

فروشگاه ساز

قدرتمند کسی است که منابع و ابزار کافی و قوی در اختیار دارد. بنابراین بیایید با هم منابع و ابزار مناسب برای کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید را تحلیل و به تامین آنها بپردازیم.

چطور یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم؟

20 آذر, 1396

فروشگاه ساز

راه اندازی یک کسب و کار آنلاین مخصوصا امروزه روز به طور کلی ایده تجاری درستی است. برای اینکار توصیه می شود که قبل از اقدام برای راه اندازی فروشگاه آنلاین همه ی مواردی که مورد نیاز است را آماده کنید.آماده سازی یک ایده تجاری که پتانسیل بالایی داشته باشد احتیاج به منابع زیاد و آماده سازی مناسب دارد. برای اینکه در رقابت فشرده در این بازار پیشی بگیرید آماده سازی نقشه راه به شما کمک شایانی می کند.

مواردی در باب انتخاب فروشگاه ساز اینترنتی

10 آذر, 1396

فروشگاه ساز

برای انتخاب یک فروشگاه ساز آنلاین دو ریکرد وجود داره: اول اینکه شما به عنوان صاحب کسب و کار فرایندهاتون رو دقیق می شناسید و می دونید چه کاری می خواهید انجام بدید، پس به یک شرکت نرم افزاری یا تیم نرم افزاری درون سازمانی که در استخدام شما هستند میگید چی می خواهید واونها نرم افزار تخصصی رو براتون می نویسند.

محتوا نویس خوب چه خصوصیاتی دارد؟

۳ آذر

فروشگاه ساز

شاید پاسخ به چنین سوالی بسته به نوع محتوایی که بایستی تولید شود متفاوت باشد. اما در حالت ایده آل مهارتهایی که لازم است تولید کننده محتوا فراگرفته باشد ترکیبی از فن نگارش، روزنامه نگاری، تصویرسازی، بازاریابی (مخصوصا در مورد محتوای آنلاین، بازاریابی موتورهای جستجو)، جامعه شناسی و روانشناسی است. البته خصوصیات شخصیتی خاصی در کنار این مهارتها به او کمک بیشتری می کند، برونگرایی و گرایش اجتماعی، ذهن هوشیار، شوخ طبعی، فن بیان، گوش شنوا، حواس جمع، قوه تخیل قوی و بیدار و برخورداری از کودک درون سرزنده و پویا از جمله این ویژگیهاست.